Auto Mark
Gniezno, Podkomorska 3

Auto Komis: tel. +48 695311871 Warsztat samochodowy: tel: +48 695311871 Sklep motoryzacyjny: tel: +48 695311871

Auto Komis GnieznoKup lub zamień

Szkasz dobrego ale nie drogiego samochodu? Mamy oferty które Cię zainteresują! Zadzwoń!

+48 695311871 email

Warsztat GnieznoUmów się z warsztatem!

Chcesz naprawić samochód? A może tylko zrobić przegląd? Przyjedź lub zadzwoń i umów się!

+48 695311871 email

Części zamienne GnieznoSklep motoryzacyjny!

Szukasz części zamiennych do samochodu? Mamy części oryginalne i zamienniki. Sprawdź!

+48 695311871 email
Auto Mark Gniezno Warsztat samochodowy

Warsztat samochodowy, naprawa i serwis Auto Mark Gniezno

Warsztat samochodowy Auto Mark Gniezno istnieje od 2010 roku i powstał z myślą o klientach kupujących samochody w auto komisie Auto Mark. Od początku istnienia komisu Auto Mark czyli od 1990 roku chcieliśmy, i z powodzeniem aktualnie to robimy, pomagać klientom w serwisowaniu zakupionych u nas samochodów aby mieli pewność, że otrzymuje towar najwyższej jakości, mogą go sprawdzić i w przyszłości u nas serwisować.

Naprawiamy samochody wszystkich marek. Dzięki najnowszym technologiom diagnostycznym, dostępowi do danych serwisowych producenta oraz bogatemu doświadczeniu zdobywanemu przez lata jesteśmy w stanie „postawić Państwa auto na koła” szybko, sprawnie i relatywnie nie drogo.Diagnosyka i mechanika pojazdowa Auto Mark Gniezno

Zajmujemy się diagnostyką i naprawą elektroniki i mechaniki pojazdowej w tym serwisu i naprawą układów napędowych, elektroniki, karoserii, układów wydechowych, zawieszenia, układów hamulcowych, wyposażenia.

Eksploatacja pojazdów Auto Mark Gniezno

W zakresie eksploatacji samochodów mogą Państwo liczyć na naszą pomoc w zakresie wymiany płynów i filtrów, czyszczenia i konserwacji układów nawiewowych i klimatyzacji, konserwacji podwozia, oceny stanu technicznego pojazdu.

Ocena stanu technicznego pojazdów Auto Mark Gniezno

W przypadku oceny stanu technicznego pojazdów wspieramy Was w zakresie przeglądów pojazdów, odczytu i kasowania kodu usterek, diagnostyki komputerowej.


Chcesz naprawić samochód?

Szukasz profesjonalnego ale nie drogiego warsztat samochodowego? Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty. Dysponujemy profesjonalnym, markowym sprzętem i doświadczoną kadrą. Przyjedź lub zadzwoń. Nie zawiedziesz się!

Tagi: naprawa samochodu gniezno, warsztat gniezno, warszatat samochodowy gniezno, serwis samochodowy gniezno, naprawa samochodów w gneiźnie

Godziny otwarcia:
  • Komis:Pn-Pt 9-18 Sb 9-16
  • Warsztat i serwis:Pn-Pt 9-18 Sb 9-16
  • Sklep motoryzacyjny:Pn-Pt 9-18 Sb 9-16
Kontakt:
  • Komis:+48 695311871komis [@] automark.gnizno.pl
  • Warsztat i serwis:+48 695311871serwis [@] automark.gnizno.pl
  • Sklep motoryzacyjny:+48 695311871sklep [@] automark.gnizno.pl

Auto Mark poleca sprawdzić przed zimą

Jesień i zima to ciężki okres dla naszych samochdów. Warto zadbać o przegląd techniczny w tym wymianę lub uzupełnienie płynów, sprawdzenie hamulców, stanu silnika, układu elektrycznego.

Czyszczenie układów wtryskowych beznyna i diesel.

Co to daje? Mniejsze spalanie!, mniej spalin, poprawa uruchamiania na zimno, auto mniej szarpie, zwiększenie mocy silnika, układ wtryskowy dłużej pracuje bez awarii...

Płukanie układów klimatyzacji urządzeniem PROCH-ONE

Co to daje? Usówanie opiłków metalu, kwasów, gumy które mogą uszkodzić układ klimatyzacji. Usunięcie zanieczyszczonego czynnika chłodzącego oraz oleju.

Konserwacja podwozia przed zimą. Mycie po zimie.

Co to daje? Konserwujemy przed zimą a czyścimy po zimie. Dlatego, że sól jaka wysypywana jest na drogi zawiera m.in. chlorki wapnia czy potasu niszczące podwozie.


Porady motoryzacyjne AutoMark

Informacje jak naprawić niektóre, proste usterki bez odwiedzin warsztatu.


Tagi: Auto komis Gniezno, Auto-Mark Gniezno, warsztat samochodowy Gniezno, sklep motoryzacyjny Gniezno, warsztat w Gnieźnie, auto komis w Gnieźnie

Informacja o stronie: Strona internetowa Auto-Mark auto komis, naprawa samochodów, sklep motoryzayjny Auto-Mark należy do firmy PHU Auto-Mark auto komis Gniezno,, serwis samochodowy Gniezno i sklep motoryzacyjny w Gnieźnie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt, wykonanie, copywriteing: Rafał Żurmanowicz - Projektowanie stron | Grafika reklamowa | Fotografia