Auto Mark
Gniezno, Podkomorska 3

Auto Komis: tel. +48 695311871 Warsztat samochodowy: tel: +48 695311871 Sklep motoryzacyjny: tel: +48 695311871

Auto Komis GnieznoKup lub zamień

Szkasz dobrego ale nie drogiego samochodu? Mamy oferty które Cię zainteresują! Zadzwoń!

+48 695311871 email

Warsztat GnieznoUmów się z warsztatem!

Chcesz naprawić samochód? A może tylko zrobić przegląd? Przyjedź lub zadzwoń i umów się!

+48 695311871 email

Części zamienne GnieznoSklep motoryzacyjny!

Szukasz części zamiennych do samochodu? Mamy części oryginalne i zamienniki. Sprawdź!

+48 695311871 email
Auto Mark Komis samochodowy Gniezno

Auto Mark Komis, Serwis, Sklep motoryzacyjny w Gnieźnie

Firma Auto Mark w Gnieźnie skupiająca swoją działalność na handlu używanymi samochodami osobowymi i dostawczymi , naprawą i serwisowaniem samochodów oraz sprzedażą części zamiennych istnieje od 1990 roku. Powstała z inicjatywy Pana Marka Felkela, właściciela Auto Mark, człowieka od dzieciństwa związanego z motoryzacją. Ojciec Pana Marka z zawodu elektro-mechanik przekazał pasję pracy z samochodami synowi, który ukończył edukację w tym samym zawodzie co jego ojciec. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Polsce oraz za granicą. Swoją pasję do motoryzacji Pan Marek przekazał tak jak wcześniej jego ojciec jemu, swoim dzieciom, które również ukończyły studia kierunkowe. Obecnie jak na rodzinną formę przystało syn Pana Marka pracuje w serwisie samochodowym Auto Mark a córka zajmuje się logistyką w sklepie Auto Mark.Auto Mark Gniezno działa w trzech płaszczyznach oferując tym samym pełen zasób wsparcia swoim klientom:Sprzedaż / zamiana samochodów osobowych i dostawczych w Gnieźnie

Zajmujemy się sprzedażą używanych samochodów osobowych i dostawczych a także na życzenie umożliwiamy zamianę aktualnie posiadanego samochodu na pojazd znajdujący się aktualnie w naszej ofercie.

Serwis / Naprawa samochodów osobowych i dostawczych w Gnieźnie

Dysponując warsztatem samochodowym wyposażonym w profesjonalny, markowy sprzęt oraz doświadczonym zespołem pracowników jesteśmy w stanie zaspokoić szeroki zakres potrzeb naszych klientów. Naprawiamy o serwisujemy auta wszystkich marek.

Sprzedaż części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych w Gnieźnie

W naszym sklepie motoryzacyjnym w Gnieźnie znajdziesz większość dostępnych na rynku części motoryzacyjnych a jeśli potrzebujesz części które nie są dostępne postaramy się je dla Ciebie sprowadzić z za granicy.


Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do współpracy. Nie ważne czy szukasz samochodu używanego, chcesz go naprawić czy tylko kupić części zamienne do samochodu osobowego w Gnieźnie, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Tagi: auto komis Gniezno, sprzedaż samochodów Gniezno, naprawa samochodów w Gnieźnie, zamiana auta Gniezno

Godziny otwarcia:
  • Komis:Pn-Pt 9-18 Sb 9-16
  • Warsztat i serwis:Pn-Pt 9-18 Sb 9-16
  • Sklep motoryzacyjny:Pn-Pt 9-18 Sb 9-16
Kontakt:
  • Komis:+48 695311871komis [@] automark.gnizno.pl
  • Warsztat i serwis:+48 695311871serwis [@] automark.gnizno.pl
  • Sklep motoryzacyjny:+48 695311871sklep [@] automark.gnizno.pl

Auto Mark poleca sprawdzić przed zimą

Jesień i zima to ciężki okres dla naszych samochdów. Warto zadbać o przegląd techniczny w tym wymianę lub uzupełnienie płynów, sprawdzenie hamulców, stanu silnika, układu elektrycznego.

Czyszczenie układów wtryskowych beznyna i diesel.

Co to daje? Mniejsze spalanie!, mniej spalin, poprawa uruchamiania na zimno, auto mniej szarpie, zwiększenie mocy silnika, układ wtryskowy dłużej pracuje bez awarii...

Płukanie układów klimatyzacji urządzeniem PROCH-ONE

Co to daje? Usówanie opiłków metalu, kwasów, gumy które mogą uszkodzić układ klimatyzacji. Usunięcie zanieczyszczonego czynnika chłodzącego oraz oleju.

Konserwacja podwozia przed zimą. Mycie po zimie.

Co to daje? Konserwujemy przed zimą a czyścimy po zimie. Dlatego, że sól jaka wysypywana jest na drogi zawiera m.in. chlorki wapnia czy potasu niszczące podwozie.


Porady motoryzacyjne AutoMark

Informacje jak naprawić niektóre, proste usterki bez odwiedzin warsztatu.


Tagi: Auto komis Gniezno, Auto-Mark Gniezno, warsztat samochodowy Gniezno, sklep motoryzacyjny Gniezno, warsztat w Gnieźnie, auto komis w Gnieźnie

Informacja o stronie: Strona internetowa Auto-Mark auto komis, naprawa samochodów, sklep motoryzayjny Auto-Mark należy do firmy PHU Auto-Mark auto komis Gniezno,, serwis samochodowy Gniezno i sklep motoryzacyjny w Gnieźnie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt, wykonanie, copywriteing: Rafał Żurmanowicz - Projektowanie stron | Grafika reklamowa | Fotografia