Auto Mark
Gniezno, Podkomorska 3

Auto Komis: tel. +48 695311871 Warsztat samochodowy: tel: +48 695311871 Sklep motoryzacyjny: tel: +48 695311871

Auto Mark Komis samochodowy Gniezno

Auto Mark Komis samochodowy Gniezno

Auto Mark Komis samochodowy w Gnieźnie to Twój partner przy zakupie używanego auta, motocyklu, łodzi czy przyczepy. Zajmujemy sie sprzedażą używanych samochodów osobowych w Gnieźnie od lat.

Posiadając wieloletnie doświadczenie zarówno w sprowadzaniu pojazdów z zagranicy, wyborze tylko najlepszych egzemplarzy w celu zapewnienia Państwu wyłącznie aut sprawdzonych jak również ich serwisowaniu w naszym profesjonalnym warsztacie samochodowym należącym do renomowanej sieci EuroWarsztat możemy zagwarantować Państwu, że sprzedajemy Wam samochód jakiego szukacie i będziecie cieszyć się nim przez lata. Nie wspominając już o bardzo konkurencyjnych cenach.


Samochód używany równie dobry jak nowy

Samochód używany, zadbany, dobrze eksploatowany daje nie mniej satysfakcji co auto nowe. Ma za to wiele zalet jak chociażby niższe koszty serwisowania czy eksploatacji gdyż nie posiaga gwaracji fabrycznej zobowiązującej właściciela do serwisowania w firmowym punkcie. Za znacznie mniejsze kwoty auta serwisowane są u Nas a profesjonalizm jaki zapewniamy, fachowa obsługa i markowy sprzęd wielokrotnie przewyższa standard usługi z tzw. autoryzowanych warsztatów firmowych.

Zamień swoje auto na nowe używane

W naszym komisie znajdziesz sprawdzone auta sprowadzone z zagranicy jak również samochody wstawione do naszego komisu przez właścicieli z okolicy. Jeśli chcesz zmienić auto możesz je u nas zamienić na inne z naszej oferty. Twoje obecne auto zostanie u nas w rozliczeniu nowego samochodu. Gwarancją naszej rzetelności niech będzie fakt, że wielu klientów, którzy kupili u nas auto używane po kilku latach wstawili je do naszego komisu w rozliczeniu i kupili od nas kolejny samchód na lata.

Przejżyj naszą ofertę w sieci

Aktualną gamę samochodów używanych komisu samochodowego Auto Mark Gniezno znajdziesz na stronach:


Kup lub zamień samochód - auto komis

Chcesz zmienić lub kupić używany, sprawdzony samochód z rynku polskiego lub sprowadzony? Przyjedź do nas i obejżyj pond 140 używanych samochodów z naszej oferty. Auto Mark Auto Komis to rzetelny i sprawdzony partner w sprzedaży i zamienie samochodów używanych .

Tagi: auto komis Gniezno, sprzedaż samochodów Gniezno, samochody używane Gniezno, zamiana auta Gniezno

Godziny otwarcia:
  • Komis:Pn-Pt 9-18 Sb 9-16
  • Warsztat i serwis:Pn-Pt 9-18 Sb 9-16
  • Sklep motoryzacyjny:Pn-Pt 9-18 Sb 9-16
Kontakt:
  • Komis:+48 695311871komis [@] automark.gnizno.pl
  • Warsztat i serwis:+48 695311871serwis [@] automark.gnizno.pl
  • Sklep motoryzacyjny:+48 695311871sklep [@] automark.gnizno.pl

Auto Mark poleca sprawdzić przed zimą

Jesień i zima to ciężki okres dla naszych samochdów. Warto zadbać o przegląd techniczny w tym wymianę lub uzupełnienie płynów, sprawdzenie hamulców, stanu silnika, układu elektrycznego.

Czyszczenie układów wtryskowych beznyna i diesel.

Co to daje? Mniejsze spalanie!, mniej spalin, poprawa uruchamiania na zimno, auto mniej szarpie, zwiększenie mocy silnika, układ wtryskowy dłużej pracuje bez awarii...

Płukanie układów klimatyzacji urządzeniem PROCH-ONE

Co to daje? Usówanie opiłków metalu, kwasów, gumy które mogą uszkodzić układ klimatyzacji. Usunięcie zanieczyszczonego czynnika chłodzącego oraz oleju.

Konserwacja podwozia przed zimą. Mycie po zimie.

Co to daje? Konserwujemy przed zimą a czyścimy po zimie. Dlatego, że sól jaka wysypywana jest na drogi zawiera m.in. chlorki wapnia czy potasu niszczące podwozie.


Porady motoryzacyjne AutoMark

Informacje jak naprawić niektóre, proste usterki bez odwiedzin warsztatu.


Tagi: Auto komis Gniezno, Auto-Mark Gniezno, warsztat samochodowy Gniezno, sklep motoryzacyjny Gniezno, warsztat w Gnieźnie, auto komis w Gnieźnie

Informacja o stronie: Strona internetowa Auto-Mark auto komis, naprawa samochodów, sklep motoryzayjny Auto-Mark należy do firmy PHU Auto-Mark auto komis Gniezno,, serwis samochodowy Gniezno i sklep motoryzacyjny w Gnieźnie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt, wykonanie, copywriteing: Rafał Żurmanowicz - Projektowanie stron | Grafika reklamowa | Fotografia